Не секрет, що протягом довгого часу співачка Настя Каменських бореться із зайвою вагою, однак зараз вона може похвалитися бездоганною фігурою.

Співачка рекордно схудла пару років назад, тепер на своїй сторінці в Instagram охоче ділиться з підписниками секретами стрункості.

Настя Каменських
Настя Каменських

Потрібно відзначити, що тривалий час артистка займається спортом і постійно тренується в спортзалі. Однак це не весь секрет успіху.

Каменських дуже вимоглива до себе і дотримується певного раціону харчування. Наприклад, недавно вона показувала, що на сніданок вживає або вівсяну кашу на воді з горіхами і яблуком, або гранолу з козячим йогуртом.

Також артистка зізналася, що для позбавлення від зайвих кілограмів потрібно пити дуже багато води, в іншому випадку схуднути неможливо. "П'ю багато води. Іноді організм подає нам сигнали, які ми розшифровуємо як голод. Насправді ж, нам часто просто хочеться пити", - пояснила Анастасія.

Настя Каменських
Настя Каменських

Крім того, вона зізналася, що вважає за краще вживати їжу в абсолютній тиші, і виключно за столом. Під час прийому їжі вона не користується ніякими гаджетами, в тому числі ніколи не дивиться телевізор. Це допомагає зосередитися на їжі і зрозуміти, коли прийде відчуття насичення. Така хитрість допомагає не переїдати.