71-річна Алла Пугачова подарувала старшому онуку по-справжньому шикарний подарунок. Знаменита бабуся переписала на 29-річного Микиту Преснякова розкішний будинок на Малих Бережках, де і сама проживала до переїзду в замок Галкіна, що в селищі Грязі.

За словами колишньої сусідки Пугачової Раїси Іванівни, особняк на березі Іскренського водосховища офіційно став власністю Микити Преснякова і його дружини Олени Краснової, розповіла жінка "Співбесідникові".

особняк на березі Іскренського водосховища
особняк на березі Іскренського водосховища

Молоді поводяться скромно, не люблять зайвої уваги, коли їх впізнають.

Альона й Микита часто гуляють на пірсі, милуючись природою навколо. Примітно, що інших своїх онуків Дені Байсарова і Клаву Земцову Примадонна так не балує подарунками. Очевидно, Микита Пресняков і раніше залишається її першим та улюбленим онуком.

Раніше портал "Українці" розповідав про перебір з "уколами краси" на обличчі Алли Пугачової, примадонна перетворила себе на ляльку в якої рухаються лише губи.

А також про те як примадонна зізналася у коханні молодому хлопцю просто під час програми, що веде її чоловік Максим Галкін. На думку чоловіка так сталося тому, що Алла полюбляє "молодих та перспективних хлопців.