Пластичний хірург Амжад Аль-Юсеф показав, як могли б виглядати Алла Пугачова і Софія Ротару зараз, якби не вдалися до послуг профільних фахівців.

Читайте нас у Google News!

Навколо Примадонни та її одвічною конкурентки ходить безліч чуток: одні впевнені, що обидві артистки робили пластику, інші ж вважають, що для збереження молодості особи достатньо лише косметичних процедур.

І Примадонна, і Ротару факт втручання хірургів заперечують. Однак Аль-Юсеф впевнений - робота фахівця і в тому, і в іншому випадку, що називається, на обличчя. З єдиною, хіба що, різницею - над Ротару працював справжній профі.

«Я б хотів, щоб моя мама так виглядала. Але без пластики », - повідав він.

Для порівняння фахівець показав, як могли б виглядати Ротару і Пугачова, відмовившись від послуг лікарів. Різниця приголомшує - з екрана монітору на глядача дивляться практично невпізнанні особи з безліччю зморшок. Дізнатися в них співачок вкрай важко, практично неможливо.

Софія Ротару без пластичних операцій
Софія Ротару без пластичних операцій

Алла Пугачова без пластичних операцій
Алла Пугачова без пластичних операцій

У Мережі поспішили відзначити - Пугачова і Ротару без пластики дуже схожі на звичайних бабусь, яких можна зустріти в кожному дворі нашої Батьківщини. «Зате справжні! А зараз ... », - пишуть вони.