Анна Ткаченко, дружина міністра культури, взялася за розвиток свого журналу свого Instagam. Зараз на її аккаунт @girlboss.rocks підписано близько 5000 користувачів, але вона продовжує щодня "робити контент".

Дружина Олександра Ткаченко, яка працює директором Діджитал напрямку та інновацій групи 1 + 1 media, дуже багато пише про нюанси своєї діяльності, показує як функціонує їх офіс і ділиться професійними секретами.

Є в її блозі рекомендації книг і фільмів, а також розповіді про дозвілля з сім'єю і подорожах. Іноді Анна ділиться рецептами, наприклад домашніх лимонадів і знімає stories (короткі відео) на кухні або терасі дерев'яного особняка на Київському морі.

Також пані Ткаченко стежить за модними трендами та час від часу хвалиться своїми брендовими новинками. Ми вже писали про те, що у дружини міністра немаленька колекція дорогих сумок, а днями вона виклала фотографії, на яких позує в дорогих чоботах.

Анна Ткаченко носить взуття французького бренду Dior.
Анна Ткаченко носить взуття французького бренду Dior.

Це взуття від французького бренду Christian Dior з колекції 2020-21, про яку в цьому сезоні мріє не одна модниця. На офіційному сайті пишуть, що ефектні чоботи D-Major відрізняються оригінальними елементами дизайну. Вони без шнурівки та виготовлені з технічної тканини з елементами телячої шкіри.

Взуття від французького бренду Christian Dior з колекції 2020-21
Взуття від французького бренду Christian Dior з колекції 2020-21

До речі, в колекції є такі ж, тільки чорного кольору.

Оригінальна пара чобіт, як у дружини міністра, коштує $ 1490 або майже 42 000 гривень по курсу НБУ на 29.09.2020 року. Вони є ще в наявності в онлайн магазинах практично всіх розмірів.