Колишня солістка групи «ВІА Гра», українська співачка і артистка Віра Брежнєва зробила несподіване зізнання в мережі.

Так, знаменитість розповіла, що у неї крім трьох сестер був ще й брат, правда, не рідний. Про це співачка написала на своїй особистій сторінці в «Інстаграм». Відзначимо, Брежнєва почала свою розповідь, привітавши всіх шанувальників з Днем музики, який відзначають 1 жовтня.

Віра Брежнєва
Віра Брежнєва

Після цього вона почала розповідати, як у неї з'явилася любов до неї.

«Коли мені було 9 років, ми вшістьох: батьки і чотири милашки-сестрички, жили в трикімнатній квартирі. У нас вдома був сірий магнітофон «Іж305С» і касети, які ми заслуховували до дірок. Ми настільки балделі від пісень, що ставили їх на паузу, щоб записати слова, а потім заспівати самим », - пише Віра, при цьому вказує, що в той період вона обожнювала слухати Філіпа Кіркорова, Ірину Алегрова, Ace of Base і інших.

Віра Брежнєва
Віра Брежнєва

Далі Брежнєва розповіла, як-то раз її батьки, повертаючись пізно ввечері від друзів додому, зустріли в трамваї бездомного хлопця років 12-ти і вирішили його дати притулок. За словами знаменитості, вони почали благополучно жити всі разом. Віра згадує, що вона кожен день не могла повірити своєму щастю, що у неї тепер є брат, про який вона так мріяла.

"Але одного разу, повернувшись додому, зрозуміли, що його немає... Він пішов і прихопив з собою наше єдине музичне скарб - той самий магнітофон. А ми засмутилися подвійно, втративши набутого брата і музики...", - писала співачка.

пост Віри Брежнєвої в Інстаграм
пост Віри Брежнєвої в Інстаграм