Російський співак Григорій Лепс всього рік тому відкрив в центральній частині Москви свою кулінарну лавку під назвою «Пироги», але надії закладу так і не судилося виправдати - кафе всього кілька днів тому призупинило роботу.

Григорій Лепс
Григорій Лепс

Зокрема, співробітники пояснили, що воно не приносило Лепсу очікуваного доходу, а в період пандемії воно взагалі стало сильно збитковим.

І ось на сьогоднішній день у Лепса залишилася "Рюмка водки" на Петрівці і ресторан «Лісовий», де музикант, цілком ймовірно, виконує роль медійного особи, пов'язаної з закладом.

Григорій Лепс
Григорій Лепс

Відзначимо, раніше Лепс висловив свою точку зору стосовно агресивної політики Росії на адресу України. Він зазначив, що поважає Путіна і той робить все правильно.

«Чи підтримую я то, що сталося в Криму - питання двояке. І так, і так можна повернути. Але для Росії, напевно, дуже вигідно мати Крим. Але якщо президент нашої країни так вирішив, значить, так тому і бути", - заявив співак в одному з інтерв'ю.

Також вже повідомлялося, що у вересні поточного року Григорій Лепс анонсував великий концерт в окупованому проросійськими бойовиками Донецьку.