Українська актриса Ольга Сумська поділилася з шанувальниками фотографією з гастролей, коли вона відвідувала Черкаси. Вона показала шанувальникам не тільки Селфі, а й колег-членів трупи. Ось як виглядала актриса на одному з фото:

Їй шанувальники почали відповідати в коментарях: "як відьма Конотопська! У хорошому сенсі!", "У людей такі емоції. Живі емоції! Я обожнюю театр", "Оленька красуня", "спасибі за позитивні емоції, приїжджайте в Черкаси частіше з новими постановками", "найкрасивіша", "найкрасивіша українка! Коли ваш портрет надрукують на декадній банкноті? Ви гідні!", "Як добре, що є робота! Що ви популярна! Тому на карантині все не сила", "дякую вам за чудовий спектакль! Ви були неймовірні! Чекаємо Вас з новими виставами в Черкасах!".

Нагадаємо, що раніше портал "Українці" публікував чудодійний рецепт настоянки з каштанів від Ольги Сумської. Ольга Сумська не тільки хвалиться світським життям у соціальних мережах, а й ділиться корисними рецептами. Так, під свіжою фотографією без макіяжу актриса розповіла, як приготувати корисну каштанову настоянку за рецептом її бабусі.