Ольга Сумська не тільки хвалиться світським життям у соціальних мережах, а й ділиться корисними рецептами.

Так, під свіжою фотографією без макіяжу актриса розповіла, як приготувати корисну каштанову настоянку за рецептом її бабусі.

Ольга Сумська без макіяжу
Ольга Сумська без макіяжу

"...Моя бабуся робила компреси на хворі коліна (змочену тканину накладала на суглоби, загортала теплими рушниками, тримала ніч)... Дуже допомагало!"- пише акторка в дописі до фото.

View this post on Instagram

Сезон каштанів настав!🌿🍂🍃Друзі,знову ділюся чудовим рецептом цілющої настоянки з КАШТАНІВ 🌳 у моїй рубриці «ГОЛОС ТРАВИ» #голострави 🌿! Годі й розповідати вам про неймовірні властивості плодів каштану,прогугліть і самі побачите!🖥👀 Тож,збираємо каштанчики,ріжемо,розкладаємо по банках,заливаємо горілкою,або самогоном(домашній ще краще).🧂Закриваємо звичайними кришками з пластику або які є,ставимо у темне місце на 15діб(не менше),а краще настояти місяць.Тримати у шафі на кухні тільки в темному !Строк зберігання необмежений. Натираємо настоянкою суглоби(коліна,лікті,хребет),все,що ниє і дає про себе знати🙄😧...Моя бабуся робила компреси на хворі коліна(змочену х/б тканину накладала на суглоби,загортала теплими рушниками,тримала ніч..Дуже допомагало!☝🏻Тож,рекомендую цю настоянку у будь-якому віці,це чудова альтернатива аптечним мазям і препаратам на каштанах,де ними тільки пахне..,а натомість ви самі зробите корисний засіб власноруч!✋🏻🍃Гортайте фото і відео🤳🏻! Будьте здорові❤️

A post shared by Ольга Сумская (@olgasumska) on

"Тому рекомендую цю настоянку в будь-якому віці, це прекрасна альтернатива аптечним мазям і препаратів на каштанах, де ними тільки пахне, а натомість ви самі зробите корисний засіб власноруч! Гортайте фото і відео! Будьте здорові", - написала Сумська.

Фанати неабияк підтримали актрису, та написали у коментарях добрі побажання та компліменти.

"Супер. Ви така молода, навіть без макіяжу молода і красива така, я б вам 30 років максимум дала", "Оля, спасибі, ми раніше теж так робили з бабусею, але призабули, тепер піду за каштанами!!!!", "Така талановита жінка ще й знаходите час на настоянки! Ви - зразок для прикладу!"- коментують шанувальники.