Сім'я української телеведучої каналу "1 + 1" Марічки Падалко, яка перенесла коронавірус, захворіла на ГРВІ.

Про це жінка розповіла на своїй сторінці в Facebook 4 жовтня. Як повідомила вона, простудними захворюваннями після COVID-19 захворіли троє членів її сім'ї.

Падалко зазначила, що після негативного тесту на коронавірус думала, що вона остаточно одужала. Це, як вважає ведуча, було її помилкою.

Марічка Падалко
Марічка Падалко

"Насправді, негативний ПЛР-тест - це відсутність в організмі вірусу, відсутність небезпеки для оточуючих, але це не означає відсутність його наслідків. Хворіти далі (зокрема, пневмонією), на жаль, це характерна картина пост-" ковіда ". його наслідки не проходять так швидко, як після сезонного грипу ", - написала Падалко.

За її словами, підхопити нову інфекцію на ослаблений коронавірусів імунітет - дуже поширене явище.

Як розповіла телеведуча, у неї з'явилася невелика підвищена температура і слабкість після двох днів роботи.

"Син, який переніс" ковід "на ногах, за кілька тижнів мав високу температуру і лежав п'ять днів на антибіотиках. Висновок один - маска після одужання від коронавируса потрібна ще більше, ніж до. Організм дуже вразливий", - впевнена Падалко.

Вона додала, що ймовірність повторного зараження COVID-19 дуже низька, особливо в перші місяці після перенесеної інфекції, поки в крові зберігаються імуноглобуліни G до Sars-CoV2.

Вчені розповіли за яких умов можливе повторне зараження COVID-19
Вчені розповіли за яких умов можливе повторне зараження COVID-19

Найсерйознішим недоглядом телеведуча назвала переконаність, що повернутися до звичного життя і до звичних навантажень після COVID-19 - "це так само нескладно, як після сезонного грипу".

"Серце! Я зовсім пропустила в гонитві за інформацією про симптоми і лікування коронавируса попередження про те, що" ковід "може" садити "серце. Тому потрібно обмежити фізичне навантаження після одужання на час, а ще краще сходити на огляд до кардіолога", - порадила українка.

Вона розповіла, що її син після перенесеного COVID-19 щодня тренувався. В результаті на огляді для школи у сімейного лікаря його проба Руф'є була значно гірше, ніж в минулому році.

"Ускладнення і відкладені наслідки у кожного будуть свої. По своїй родині я поки що бачу падіння гемоглобіну в аналізах, відсутність того рівня сил і енергії, який був до хвороби. Але все повертається", - додала Падалко.