Відома актриса Тетяна Кравченко, зірка серіалу "Свати", побажала всім доброго дня

На фото Тетяна позує в блузці зі скромним декольте, а образ доповнила намистом на шиї. Кравченко сиділа на стільці, а сама була в окулярах і посміхалася на камеру. Актриса на цьому фото виглядала досить постарілою.

Тетяна Кравченко з серіалу "Свати"
Тетяна Кравченко з серіалу "Свати"

"Всім доброго дня", - написала Кравченко в Інстаграм.

Раніше Українці повідомляли, що Тетяна Кравченко вже протягом багатьох років одна. Зі своїм другим чоловіком Дмитром Гербачевського вона розлучилася після шести утомливих років шлюбу.

Зірка серіалу "Свати" Тетяна Кравченко впевнена, що головне у відносинах між чоловіком і жінкою - це повага. На думку артистки, така позиція повинна бути у коханих, коли пристрасть закінчується.

Тетяна Едуардівна не отримувала задоволення від відносин з цим обранцем. Побут остаточно зруйнував симпатію один до одного. Актриса розповіла, що прала, готувала і забезпечувала чоловіка, який тоді сидів удома. Іноді чоловік навіть піднімав руку на артистку.

Зараз Кравченко живе заради дочки, коханого чоловіка у неї немає. Тетяна Едуардівна визнає - знайти другу половинку дуже складно, адже навколо багато аферистів, які лише шукають вигоду від відносин з забезпеченої жінкою. Крім того, артистка не готова "бігати на побачення, не спати ночами, мріяти на місяць".

"Не треба мені зараз ніяких романів - ні з молодим, ні зі старим, ні з багатим, ні з розумним", - заявила Кравченко.

Однак зірка "Сватів" тут же зазначила, що вона - вільна жінка, і в один момент все може змінитися.

Нагадаємо, одного разу Тетяна Кравченко була закохана в Федора Добронравова, який зіграв у серіалі чоловіка її героїні. Але артист не зміг відповісти жінці взаємністю, бо одружений вже багато років.

У наступному році творці серіалу "Свати" обіцяють представити сьомий сезон полюбилася історії. Влітку цього року мають відбутися зйомки останніх сцен в Молдавії.