Учасниця реаліті-шоу "Від пацанки до панянки" та першого сезону "Супермодель по-українськи" Влада Роговенко народила первістка. Так, у знаменитості і її улюбленого Олександра народився син, якого вони назвали Марком.

Подробицями поділилася пресслужба Нового каналу. Відзначається, що сутички у влади почалися 5 жовтня о 12 годині дня. У лікарню Владу доставила подруга Ольга, тому, що її коханий за професією моряк і зараз знаходиться в рейсі. Варто відзначити, що дівчата не відразу вирушили в пологовий будинок, а по дорозі "заскочили" на пошту.

"З ранку я ще встигла сорочку собі погладити, прання закинути, заїхати на пошту, тому що мені прийшло дуже багато посилок. Тільки потім вирушила в пологовий будинок... і встигли! Перейми - непередавані відчуття. Коли все почалося, я не розуміла, як мені це пережити",- поділилася Влада.

Влада Роговенко народила сина
Влада Роговенко народила сина

Дівчина також розповіла, що основну частину сутичок вона просто проспала.

"Половину перейм я проспала, навіть не звернула уваги – ну, тягне живіт і тягне, не смертельно ж... Коли схватки посилилися, стало нестерпно боляче. У лікарні кричала, як божевільна, поки не зробили епідуральну анестезію. Завдяки їй трохи прийшла в себе, а то все як в тумані було", - підсумувала Влада.

Влада Роговенко народила
Влада Роговенко народила