Ось уже кілька десятків років легендарна Софія Ротару вірна своєму іміджу. І якщо образи співачки час від часу змінювалися, зачіска залишалася незмінною - довге каре з темно каштановим тоном волосся навіть стало її візитною карткою.

Але, як виявилося, з цією зачіскою співачка ходила не завжди.

На одному їх фан-акаунтів Ротару можна знайти фотографію, на якій вона позує з наймоднішою стрижкою 80-х – боб з короткою тонкою чубчиком.

Не забула співачка і про хімічну завивку – тоді практично всі жінки Радянського Союзу робили її, щоб додати об'єм волоссю. Особливу увагу привертає макіяж-яскраві бузкові тіні з рожевою помадою.

У коментарі написано, що знімок був зроблений в 1986 році фотографом Геннадієм Прохоровим.

Шанувальники були дуже раді побачити улюблену виконавицю і дуже душевно відгукнулися на публікацію. Багато хто щиро захоплювався природною красою і талантом Ротару. Деякі відзначили, що зараз, у віці 73 років, співачка виглядає набагато краще.

Зараз виглядає краще, ніж 86 році " « " яка красуня! 👍 💞 💞 💞 ", » Супер блондинкою», яка лапочка», - пишуть в мережі.

7 серпня, легендарна українська співачка Софія Ротару відзначила свій День народження. З самого ранку її привітав єдиний син-Руслан і улюблена невістка Світлана. Діти зірки опублікували фотографії і написали зворушливі слова на честь іменинниці.