Українська співачка Анастасія Приходько показала відверте фото в своєму Instagram, і привітала українських вчителів з професійним святом.

Анастасія Приходько показала груди на честь Дня вчителя.

Анастасія Приходько
Анастасія Приходько

"Починай свій понеділок яскраво! І зовсім неважливо хто ти: мама з гніздом на голові, яка збирає спросоння дітей в школу, бухгалтер, у якого звіт на носі або фатальна леді, яка сподівається сьогодні зустріти свого багатого принца на чорному джипі. Ти це ти! Цінуй себе, свої думки і досягнення. Будь-то оладки, які вперше не пригоріли, або пригоріли (пофіііг!) або мільйонна угода з Китаєм о 5.30 ранку. Я ось, мати, двох дітей, пишаюся, що можу дозволити собі такі фотосесії. Яким своїм досягненням сьогодні ти пишаєшся? P. S. і найголовніше, хочу привітати людей, яким є чим пишатися на 1000% З Днем вчителя, милі!",- пише Приходько.

На фото Анастасія Приходько позує на травичці топлес, проводячи руками по обличчю. Вона продемонструвала свої татуювання, шикарний макіяж, струнку фігуру і апетитні форми. При цьому, Анастасія Приходько прикрила інтимні частини грудей руками.

коментарі під постом Анастасії Приходько
коментарі під постом Анастасії Приходько

"Це просто🔥 ванлав, нааааасть😍 а я пишаюся, що ще не рушила розумом😂 а ще сьогодні Всесвітній день лікаря, до речі", - відповіла Анастасії natalyanisimova_pr_starway.

"Настюша коли вже вийдуть ваші нові пісні ????? Я дуже сильно чекаю ну будь ласка", - волає kolja199522.