Не за горами китайський рік Білого металевого Бика. 2020 рік Щура поступиться місцем Бику 12 лютого 2021 року.

Бик - другий з дванадцяти знаків китайського зодіаку. Якщо ви народилися в один з 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997 і 2009 років, ваш китайський знак зодіаку - Бик.

Щур

Китайський знак зодіаку Щур
Китайський знак зодіаку Щур

Прийдешній рік буде перспективним для Щура, оскільки Щур і Бик прекрасно сумісні. Рік Бика принесе вам почуття впевненості та оптимізму. Щури матимуть стабільний стан протягом всього 2021 року. Завдяки своїй завзятості, колосальному терпінню і відданості зможуть досягти підвищення по роботі або підвищення зарплати. Рекомендується економити, щоб вирішити деякі надзвичайні ситуації. Любовні відносини будуть сприятливими.

Бик

Китайський знак зодіаку Бик
Китайський знак зодіаку Бик

2021 рік для бика буде неспокійним. Ви можете зіткнутися з несподіваними проблемами, зокрема в кар'єрі та навчанні, які можуть викликати у вас стрес. Бики завжди чесні та добросердечні. Однак у свій рік їх стан не стабільний. Але не варто занадто засмучуватися у 2021 році. У безвихідних умовах завжди є надія. Ґрунтуючись на ваш гороскоп удачі у 2021 році, ви зробите прориви та перетворите недоліки в переваги, якщо будете використовувати всі можливості. Скористайтеся моментом, щоб розвивати відносини. За підтримки сім'ї та друзів вам вдасться подолати будь-які труднощі та глибше цінувати те, що у вас є.

Тигр

Китайський знак зодіаку Тигр
Китайський знак зодіаку Тигр

Багато з вас зазнали сильного стресу у 2020 році, який міг позначитися на вашому здоров'ї. У 2021 році все повертається на круги своя, і нарешті, можна перепочити. Хоча цей рік може бути стабільним, він може не дати тих кар'єрних досягнень, до яких ви прагнули. Будуть нові прориви у всіх аспектах долі. Що стосується особистого життя, незалежно від того, самотні ви чи ні, вам пощастить.

Кролик

Китайський знак зодіаку Кролик
Китайський знак зодіаку Кролик

2021 буде помірним роком для Кролика. Цього року вам вдасться уникнути своїх невдалих зірок, але, на жаль, ви також уникнете і щасливих. Ваша кар'єра залишиться стабільною, хоча вам потрібно буде звертати увагу на відносини на робочому місці. Зберігайте зрілість і уважність у своїй роботі та намагайтеся адаптуватися до майбутніх змін. Цього року у вашому романтичному житті відбудуться приємні події, тому знайдіть час, щоб насолодитися знову знайденою любов'ю і зв'язками. Водночас не витрачайте занадто багато часу на любов і відносини. Цього року важливіше навчання, кар'єра і багатство. Крім того, Кролики не повинні бути занадто наївними та бути пильними стосовно інших. В іншому випадку вони можуть потрапити в жахливу ситуацію.

Дракон

Китайський знак зодіаку Дракон
Китайський знак зодіаку Дракон

Дракон і Бик не завжди в хороших відносинах. У 2021 році Дракон зіткнеться зі стихією Тай Суй. Рік буде сповнений злетів і падінь, і Дракон повинен адаптуватися до цих ситуацій. Оскільки ви будете піддані впливу Тай Суй, ви, ймовірно, зіткнетеся з проблемами як у професійному, так і в особистому житті. Також слід стежити за своїм здоров'ям, оскільки кілька зловісних зірок можуть принести Вам невдачу.

Змія

Китайський знак зодіаку Змія
Китайський знак зодіаку Змія

Бик і Змія знаходяться в гармонії один з одним. Тому Рік Бика принесе Змії удачу у всіх сферах життя. Ви досягнете успіху у Вашому особистому та професійному житті завдяки постійним зусиллям протягом 2021 року. На вашому шляху з'явиться багато нових можливостей - гарні новини для тих, хто хоче почати кар'єру або навчання. Ви також можете опинитися в міцних романтичних відносинах або в оточенні своїх близьких. Якщо вам вдасться уникнути серйозних помилок, ваша удача збережеться протягом усього року.

Кінь

Китайський знак зодіаку Кінь
Китайський знак зодіаку Кінь

Кінь і Бик складають одну з шести шкідливих пар, тому не очікуйте, що у 2021 році ваш загальний стан буде дивовижним. Ви будете переповнені стресом, пов'язаним з вашою кар'єрою та відносинами. Часом відчуєте розчарування. Однак ви не повинні дозволяти цим перешкодам долати вас. Нездатність змінити своє мислення, швидше за все, зашкодить вашому подальшому розвитку.

Коза

Китайський знак зодіаку Коза
Китайський знак зодіаку Коза

Коза і Бик складають одну з шести конфліктних пар в китайському зодіаку. Отже, Рік Бика вплине на Вашу кар'єру, відносини та здоров'я. 2021 рік буде важкою битвою, тому не забудьте зробити крок назад і оцінити свої можливості, перш ніж приймати важливі життєві рішення. Завжди керуйтеся здоровим глуздом і не піддавайтеся емоціям, що б вам не підкинуло життя. Не опускайте ніс - до кінця року ваша ситуація покращиться.

Мавпа

Китайський знак зодіаку Мавпа
Китайський знак зодіаку Мавпа

У 2021 році у Мавпи будуть зірки удачі та невдач. Таким чином, ваші загальний стан буде різним. З іншого боку, у вас буде багато можливостей для зростання, особливо у вашій роботі та суспільному житті. Відкрийте для себе нові амбіції, проявіть себе і прагніть до досконалості в цьому році. При цьому вам потрібно буде стежити за своїм здоров'ям і намагатися уникати будь-яких нещасних випадків, які можуть трапитися з вами завдяки зловісним зіркам.

Півень

Китайський знак зодіаку Півень
Китайський знак зодіаку Півень

Півень і Бик - одна з трьох сумісних пар, званих Сан Хе. Таким чином, у 2021 році Півень буде благословенний можливостями та удачею. Це буде відмінний рік для досягнення ваших цілей як у професійному, так і в особистому житті. Якщо удача на вашому боці, ніхто не зможе перешкодити вам втілити ваші мрії в реальність.

Пес

Китайський знак зодіаку Собака
Китайський знак зодіаку Собака

Рік Бика може затьмарити ваш загальний стан у 2021 році. Ви, ймовірно, зіткнетеся з проблемами у відносинах як на робочому місці, так і в колі спілкування. Ретельно підбирайте слова в цьому році, інакше ви можете випадково потрапити в біду. Остерігайтеся тих, хто бажає вам зла, і по можливості тримайтеся якомога далі від суперечок. Зосередьтеся на самовдосконаленні протягом року. Ви не пошкодуєте про це.

Свиня

Китайський знак зодіаку Свиня
Китайський знак зодіаку Свиня

Рік Бика буде стійким для Свині. Ви не зіткнетеся з будь-якими серйозними проблемами, і ваш загальний стан буде середнім. Те, як буде виглядати ваш рік, багато в чому залежить від вашого ставлення до нього. Ви можете або зберегти мир вдома і на роботі, або вирватися із зони комфорту і прийняти нові виклики. У будь-якому випадку ви відчуєте стабільну атмосферу, тому це буде відмінний період для визначення ваших довгострокових планів.