Під новинами часто з'являються коментарі користувачів про те, як сильно їм набридла та чи інша зірка. Ми зібрали 5 найяскравіших особистостей з сучасного шоу-бізнесу.

NK (Настя Каменських)

Настя Каменських
Настя Каменських

Популярна українська виконавиця регулярно публікує фотографії в соціальних мережах, які стають приводом для новин. Каменських любить демонструвати Безсоромні знімки, і це подобається далеко не всім її фанам.

Ксенія Собчак

Ксенія Собчак
Ксенія Собчак

Обличчя Собчак часто показують на телеекранах, а нещодавно російська журналістка вирішила підкорити й інтернет. Вона постійно фігурує в скандалах або робить неоднозначні висловлювання, від чого публіка вже втомилася.

Ані Лорак

Ані Лорак
Ані Лорак

Після того як артистка покинула Україну і перебралася в Росію, деякі шанувальники кардинально змінили до неї ставлення. А незабаром після розлучення з бізнесменом Лорак стала щодня з'являтися в ЗМІ та інтригувати новими відносинами з молодим продюсером.

Ольга Бузова

Ольга Бузова
Ольга Бузова

Вона - скрізь. І на популярних проєктах, і в музиці, і у сфері громадського харчування... Проблема лише в тому, що у Бузової не виходить робити якісно все відразу, тому в мережі частенько жартують над телезіркою.

Регіна Тодоренко

Регіна Тодоренко
Регіна Тодоренко

Була ангелом у плоті до скандального коментаря про домашнє насильство в сім'ях. Тепер же частина аудиторії втратила до неї довіру і без жодного інтересу ставиться до новин з життя Тодоренко.