Одна з найбільш затребуваних і популярних співачок українського шоу-бізнесу Світлана Лобода повідомила, що експериментальний альбом Sold Out став тричі платиновим.

Про це виконавиця, яка живе і виступає в Росії, написала на своїй особистій сторінці в «Instagram».

"Друзі, Спасибі Вам за відданість і любов всі ці роки. Експериментальний альбом #SoldOut тричі платиновий!! Сингл # BoomBoom вже отримав свою першу платину. Як то кажуть: "Верчу-кручу куди хочу", - написала Лобода.

За короткий час пост оцінило понад 40 тисяч людей. У той же час в коментарях багато хто висловився щодо творчості Українки.

"З таким потужним голосом, таку х**ню співаєш", "ми пишаємося Вами і завжди підтримаємо", " ви це заслужили. Ми дуже любимо вашу творчість, спасибі велике за круті треки", " всі ці нагороди абсолютно заслужені! Ви-Найкраща виконавиця на цій планеті. Дякую за вашу творчість!", "Краща заслуговує кращого"," Світлана, вам спасибі, за вашу творчість", - писали люди.

коментарі під постом Світлани Лободи
коментарі під постом Світлани Лободи

Раніше українці писали, що Світлана Лобода, українська співачка, яка живе і виступає в Росії, опублікувала новий знімок, де позує без макіяжу і зачіски.

Сміливий кадр був опублікований на особистій сторінці знаменитості в «Instagram».

Світлана Лобода з донькою
Світлана Лобода з донькою

Так, Українка зачесала своє світле волосся назад і вирішила сфотографуватися без косметики.

"Хочеться бути справжньою з тобою", - говорилося в описі кадру.

За кілька днів фото оцінило близько 90 тисяч користувачів мережі. При цьому в коментарях багато по-різному відреагували.

Одні вказали, хоч Світлана і позувала з натуральною красою, вона все ж наклала фільтр. Інші ж писали, що українка дуже красива жінка.