Популярна українська співачка і актриса Оля Полякова прокоментувала свій скандальний концерт у Харкові, поставивши на місце чиновників.

Так, виконавиця в ефірі телеканалу "Україна «заявила, що весь галас щодо заходів і концертів пов'язаний безпосередньо з передвиборчим»ср*чим".

Оля Полякова
Оля Полякова

Після цього Полякова вказала, що перед тим, як критикувати її і засуджувати, потрібно спочатку закрити людей, і убезпечити їх.

Адже, за словами співачки, транспортом користується величезна кількість українців, і ризик заразиться коронавірусом дуже великий. Свої відео Полякова поділилася на особистій сторінці в «Instagram».

Відзначимо, в коментарях багато українців підтримали артистку. Вони писали, що Оля все правильно сказала і правда на її боці.

"Хоч одна людина може дати проср*ться , цим чиновникам", "дуже класно сказано, реально в маршрутках і метро заразитися ймовірність більше і це відбувається кожен день, захоплююся вашим розумом і кмітливістю", "чому Вінік їздив з туром? Чому Тіна Кароль їздить з концертами і т. д, а винна Полякова??? Що за цирк?", "Оля, ви одна з не багатьох публічних людей, які не бояться висловити свою аргументовану думку, відстояти свої права і не боятися піти наперекір роками зіпсованій системі!! Ви молодець!",- писали люди.

Нагадаємо, раніше в новому випуску проекту "Влащенко LIVE" на YouTube автор проекту і популярна українська журналістка Наталія Влащенко висловила свою думку щодо недавнього концерту співачки Олі Полякової в Харкові.