Андрій Данилко більш відомий під сценічним псевдонімом "Вєрка Сердючка" шокував фанатів несподіваною новиною про поповнення.

Відповідний знімок з'явився на сторінці артиста в соціальній мережі Instagram.

Українці обожнюють сценічний образ Андрія Данилка. Мало, хто знає, але вже через 3 роки артист відсвяткує 30-річчя появи Вєрки Сердючки на сцені української естради. Зараз цей образ більше пов'язаний з музичною творчістю Данилка, але 27 років тому шоумен пішов на гумористичну програму і представив номер "провідниця". Нетиповий образ відразу підкорив телеглядачів. Через чотири роки на телеканалі "1+1" було запущено програму "СВ-шоу", де Данилко знову з'явився в образі Вєрки Сердючки. Крім цього, у його сценічного образу з'явилася мама і подружки, що зробило проєкт ще цікавішим.

Безбашну маму Вєрки Сердючки зіграла Інна Білокінь. Відомо, що саме з нею в артиста був бурхливий роман. У мережі у вільному доступі є безліч фотографій, де пара обіймається і цілується. Однак, на відміну від Андрія, жінка встигла побудувати не тільки кар'єру, а й створити сім'ю. Вона вийшла заміж за блакитноокого брюнета і народила від нього дочку.

У сімейному житті Інна щаслива. Чого не скажеш про шоумена, всі його романи виявилися провальними - дівчата залишали його з розбитим серцем. Зараз артист не афішує своє особисте життя.

Мати веселої провідниці вирішила виправити цю ситуацію і показала, як виглядає дочка Вєрки Сердючки.

У коментарях користувачі Мережі привітали сімейство з поповненням.