Співачка Любов Успенська показала шанувальникам фото, на якому вона була в червоній сукні з відкритими плечима. Її образ доповнював яскравий макіяж.

У такому образі виконавиця з'явилася на одному із заходів. У підписі до фото Любов Успенська похвалилася своєю сукнею: "червоний - це колір руху, любові, пристрасті, енергії, вогню. Мені підходить за всіма характеристиками. А головне, що до лиця. А Який ваш улюблений колір? Які відтінки переважають у вашому гардеробі?"

Користувачі Мережі почали відповідати в коментарях: "красивій жінці, будь-який колір Підходить!", "До речі, теж червоний - мій улюблений колір. А ще бордовий", "Чарівна! Красуня!", "Мені подобається червоний, рожевий і бежевий", "у нашому гардеробі тільки червоні кольори, Вам що подобається, то і нам. Ви мій кумир з 80, а мені тоді було 16 років", "Молодієте з кожним днем! Так тримати! Красуня неймовірна! Мій улюблений колір-кораловий", " всі кольори, мені ж не 5 років, щоб мати один. Інше питання, що за кольоротипом підходить".

Нагадаємо що раніше Любов Успенська увійшла в добірку-порівняння зірок з пластикою і без. Дивись як виглядають зірки віку Успенської на порталі "Українці".