Згідно шокового документального фільму, Гранд-Каньйон може містити докази існування Ноєва Ковчега і його біблійного потопу.

Про це пише Daily Express

На Землі немає нічого схожого на Гранд-Каньйон. Є й інші каньйони, інші гори та інші річки, але цей каньйон виділяється всім своїм мальовничим величчю. Каньйон простягається на 277 миль (446 кілометрів) через північну частину Арізони, досягає глибини більше 1 милі (1,6 км) і має ширину від 4 миль (6,4 км) до 18 миль (29 км). У стінах каньйону можна побачити плоскі шари гірських порід, які колись були піском, брудом або вапном.

Ноїв ковчег
Ноїв ковчег

Тепер затверділі, вони схожі на сторінки гігантської книги, оскільки вони рівномірно тягнуться через Каньйон і під країною плато на північ і південь і глибше на схід.

У Книзі Amazon Prime "розблокування стародавніх таємниць Біблії" вчені задаються питанням, Чи не був Гранд-каньйон утворений Ноєвим повінню.

Християни інтерпретують Каньйон як водоскид після Ноєвого потопу. Вважається, що він формувався повільно, з невеликою кількістю води і великою кількістю часу.

Інші вважають, що він сформувався швидко, з великою кількістю води і невеликою кількістю часу.

Документальний фільм, випущений в 2007 році, показує інтерв'ю з вченим Джоном Баумгартнером: «можна очікувати, що мільярди мертвих речей поховані в шарах гірських порід, укладених водою по всій Землі.

Пан Баумгартнер додає: "Це саме те, що ми знаходимо в геологічному літописі. Запис про безліч речей, раптово похованих, в тому числі дуже великих тварин, похованих цілком».

Ноїв ковчег
Ноїв ковчег

Розповідаючи, Роджер Мур запитує: "як теорія глобального повені співвідноситься з геологічними об'єктами, такими як Гранд-Каньйон?»

Пан Баумгартнер продовжує: "ми розповідаємо різні версії про його історію.

"Цей каньйон шириною вісімнадцять миль, і ця невелика сотня футів річки внизу, і ця річка, я думаю, піддається деякій ерозії».

Роджер Мур додає:»за нинішніх темпів річки знадобляться мільйони і мільйони років, щоб вирізати Гранд-Каньйон".

Джон продовжує: "але креаціоністи можуть побачити іншу ідею. Для всього світу це виглядає так, ніби тут пройшов великий обсяг води і швидко висік цю штуку.

"Це був великий потоп за часів Ноя"»

інсталяція Ноя
інсталяція Ноя

Однак свідчення вказують на Ноїв Потоп. Сьогодні ми бачимо дві пляжні смуги від двох великих озер недалеко від Гранд-Каньйону.

Креаціоністи вважають, що після Ноєвого потопу озера переповнилися і вилилися через них. Коли вода виходить з греблі, найслабше місце миттєво розмивається. Таким чином, Гранд-Каньйон утворився швидко, що підтверджує інтерпретацію креаціоністів.

Біблія, однак, говорить, що повінь покрила всю землю (див.буття 7: 18-20). Значить, треба знайти місця, куди стікала вода.

Гранд-Каньйон-одне з таких місць. Це розмитий водоскид, який є переконливим свідченням Ноєвого потопу.