Алла Пугачова і Філіп Кіркоров уклали шлюб в 1994 році. Близько 11 років вони були в офіційних відносинах, проте в 2005 році їх шлюб розпався.

Тоді Примадонна виходила заміж за 27 – річного хлопця-між ними було 18 років різниці у віці. Гостями на торжестві були багато знаменитих артистів і друзі знаменитостей.

Алла Пугачова і Філіп Кіркоров
Алла Пугачова і Філіп Кіркоров

Свідком з боку Пугачової був її давній колега Талгат Тухтамишев, з яким вона виступала в одному колективі. А дружком Кіркорова став фотограф співачки Роман Родін. Він опублікував архівний знімок з одруження артистів.

На фото Алла Пугачова в короткій чорній сукні з білими рюшами, а Кіркоров одягнений в чорний смокінг. Зірки стоять навпроти в той час мера Санкт-Петербурга Анатолія Собчака. Як відомо, знаменитості одружувалися спонтанно і звернулися до нього за допомогою.

"Зараз мені прислали фото з весілля Пугачової і Кіркорова, де ми з Талгатом були свідками. На цьому фото ми сидимо по кадру праворуч від наречених. Молоді і красиві, як і молодята. Ех, час то який був», – написав Родін.

Алла Пугачова і Філіп Кіркоров
Алла Пугачова і Філіп Кіркоров

Шанувальники миттю відреагували на публікацію в коментарях.

"Унікальне фото, спасибі Вам Роман", - подякували йому.

"Яка була пара, така любов", - пише luda_kiev.

Чоловіком Алли Пугачової в той час міг стати і Сергій Челобанов – довгий час вона не могла визначитися, за кого вийти заміж. Однак зірка вибрала» не менш проблемного " Кіркорова.

Зараз артистка близько 20 років перебуває у відносинах з Максимом Галкіним. Вони одружилися в 2011 році і ростять двох спільних дітей – Гаррі і Лізу.