Сніжана Бабкіна, яка нещодавно поборола коронавірус, дружина відомого музиканта Сергія Бабкіна, постраждала від шахраїв.

У неї вкрали сторінку в Instagram. Сніжана зі сльозами на очах розповіла, як це сталося і звернулася за допомогою до шанувальників.

Сніжані довелося скористатися сторінкою свого чоловіка.

Сніжана Бабкіна
Сніжана Бабкіна

"Я сиджу зараз і плачу, не знаю, що робити. Кілька днів тому я подала на верифікацію. Мені прийшло на пошту лист, що мені потрібно натиснути і верифікуватися. Я натиснула. Ввела свою пошту, назву свого аккаунта, пароль. Потім мені на телефон прийшла смс. Я ввела цей код. Потім воно зайшло в мій Instagram, потім через хвилину такий спалах і все, все зникло. Зараз вже змінили ім'я, видалили фотографії, всю шапку. Я вже перепробувала все, не знаю, що робити», — в сльозах каже Сніжана. Вона просить поради у всіх, хто може допомогти їй повернути свою сторінку.

Для Бабкіної це відчутна втрата. Адже вона є успішним блогером, веде свій марафон і заробляє на рекламі.

Друзі і фанати навперебій кинулися втішати Сніжану запевняючи, що це не найбільша втрата в житті.

"Я в шоці😭 зараз вкрасти Instagram, Як обікрасти будинок:(" , - написала Джамала.

"Снєжа, ну ти що!!!! Це всього лише Instagram! Та у тебе ще цих інстаграмів попереду завалися;))))🌸", - втішає подругу Віра Кекелія.

"Так ридати через сторінки в інсті? Ви серйозно?! Добре, що у вас все добре в житті, озирніться по сторонах, в світі творяться страшні речі!!!",- радикально втішає kristina.shilo.

"Серьож, заспокой Сніжану, і з тверезими думками від себе напишіть в службу підтримки Інстаграма. Тільки вони зможуть допомогти вам", - радить denis.kischenko.

"Сніжана)) ви просто Мега талантище)))!! Дуже хочу на ваш спектакль!! Це так феєрично-гумористично і справжній шквал емоцій викликаєте", - вирішила підтримати Сніжану diam.elena.