Діма Білан в особистому блозі розповів, що взяв участь у записі музики до нової версії мультфільму про крокодила Гена і Чебурашку.

Про те, що" Союзмультфільм " запланував зйомки повнометражного фільму, стало відомо кілька днів тому. Варто відзначити, що до цього кіностудії вдалося хіба що поглумитися над відомими радянськими мультиками, які любили десятки мільйонів людей.

Нова екранізація "Простоквашино", наприклад, стала жалюгідною пародією, яка нічого спільного не має з класичною версією.

Чебурашка і крокодил Гена
Чебурашка і крокодил Гена

Але росіяни не залишають надій споганити всю можливу класику, тому виділяють на нового Чебурашку 600 мільйонів рублів. Ймовірно, більшу частину грошей за старою-доброю звичкою розпиляють, але в той же час хваляться, що завдяки вкладенню таких величезних коштів і вдалося залучити до створення популярних артистів. У прокат мультфільм повинен вийти в 2022 році.

Як виявилося, Крокодил Гена заспіває голосом Діми Білана. Про це знаменитість повідомила в своєму Instagram-акаунті. За його словами, виконувати легенду завжди приємно.

Артист опублікував відео зі звукозаписної студії, в руках музикант тримає фігурку улюбленого героя. Діма Білан наспівав пару рядків з усіма відомої пісні. Він запропонував вгадати, що ж це за композиція. Шанувальники безпомилково назвали трек в коментарях.

Діма Білан
Діма Білан

"Дуже було б прикольно почути у вашому виконанні пісеньку Шапокляк (тут і далі орфографія і пунктуація авторів збережені. – Прима. ред.)", "Діма, ваш репертуар для будь-якого віку, багатогранний ви наш", "Геннадій повернувся", "чекаємо з нетерпінням реліз", – написали шанувальники.

Нагадаємо, нещодавно Діма Білан повідомив, що купив будинок мрії. Виявилося, угода відбулася ще навесні - за кілька днів до режиму самоізоляції. За словами артиста, йому належить ще багато привести в порядок. Наприклад, співак мріє про власну звукозаписну студію.