Співачка родом з України Аліна Гросу розповіла в інтерв'ю 1+1, що колишній чоловік все ж розповів їй, хто його нова коханка, а також згадала, що жінка кинула хлопця незабаром після його офіційного розлучення.

Після інтерв'ю з ЖВЛ, Аліна Гросу дала велике інтерв'ю проекту Світське життя, в якому розкрила подробиці розлучення з Олександром Комковим.

За її словами, жінка відіслала Олександра незабаром після його розлучення з Аліною, а перед розлученням він чесно їй зізнався, до кого йшов.

Аліна Гросу
Аліна Гросу

"Я знаю, хто це. Спасибі йому, що він мені сказав чесно. Вона набагато старша за нього. Але вона відправила його від себе десь через два-три тижні. Хотів з нею спробувати якісь відносини, але у них не вийшло. Я кажу:"почекай, ти свій вибір зробив, ти мене не будеш туди-сюди як бумеранг". Звичайно, винні двоє і якщо він захотів чогось нового, значить, щось дійсно йому не подобалося в мені", - сказала Гросу.

Вона зазначила, що її колишній молодий чоловік тоді ще жартував, що у нього кожна дама все багатше і багатше.

"Були дуже брудні розмови. А потім він сміється і каже: "У мене кожна наступна багатша, ніж попередня". І якось для мене все прояснилося", - пояснила співачка.

Аліна Гросу та її чоловік Олександр Комков
Аліна Гросу та її чоловік Олександр Комков

Також Аліна Гросу зазначила, що їй було дуже боляче і неприємно від розлучення, і від того, що довелося все розповідати родичам. За словами співачки, вона досі декому не повідомляла.

"Я не хотіла, щоб мені щось говорили. Мені було дуже боляче говорити їм, що не склалося. Мені було соромно. Мене виховували так, що повинен бути один чоловік на все життя. Вони й самі старалися, щоб у нас все було добре. Але не всі в сім'ї знають, я бабусі досі не можу сказати, тому що у нас так не прийнято. Просто шкода, що так все вийшло. Шкода, що перший шлюб, а я сподівалася, що він буде першим і останнім, ось так закінчився", - каже Аліна Гросу.