Як бачимо, співак таким був не завжди: на фото йому 23 роки, і він приймає присягу. Таким способом Зібров вирішив привітати всіх зі святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем захисника України. 

Про це Павло Зібров написав у своєму Інстаграм. 

"Дорогі друзі, сьогодні з фото вас вітає 23-річний, безвусий Павло Зібров, який приймає присягу. Прийміть щирі вітання зі святами – Днем захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці! Ці свята нерозривно пов’язані між собою, адже Божа Матір - це заступниця і покровителька наших козаків. Від усього серця бажаю вам здоров’я і довголіття, бадьорості духу та родинної злагоди, радості і добра, мирного неба та благополуччя! Купайтесь в щасті і нехай Присвята Богородиця завжди оберігає ваш дім!" , - пише Павло Зібров. 

View this post on Instagram

Дорогі друзі, сьогодні з фото вас вітає 23-річний, безвусий Павло Зібров, який приймає присягу. ⠀ Прийміть щирі вітання зі святами – Днем захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці! ⠀ Ці свята нерозривно пов’язані між собою, адже Божа Матір - це заступниця і покровителька наших козаків. ⠀ Від усього серця бажаю вам здоров’я і довголіття, бадьорості духу та родинної злагоди, радості і добра, мирного неба та благополуччя! ⠀ Купайтесь в щасті і нехай Присвята Богородиця завжди оберігає ваш дім!

A post shared by Павло Зібров (@pavlo_zibrov) on

Користувачі радо підтримали пост співака долучившись до привітань. 

"Безвусий Павло теж нівроку!!!Вітаю Вас зі святом!!!Всього найкращого!!!", - додається до привітань lazarets_olga. 

"Зібров без вусів як село без церкви!)) вас тут просто не впізнати)", - жартує bomko_777. 

"Який Ви гарний на фото!З днем захисника Вас та Покровом!Щастя та доброго здоров'я Вам i всiй вашiй родинi!", - додає marishkakirillova92.