Популярна українська виконавиця Світлана Лобода звернулася до підписників з лікарняної палати, куди потрапила після концертів

Про це Світлана Лобода пише у своєму Instagram.

Світлана Лобода
Світлана Лобода

"Сьогодні у мене своєрідний день. Після активної роботи, у мене почав боліти куприк, і я приїхала в лікарню для того, щоб його обстежити на МРТ. МРТ я боюся, тому що це замкнутий простір. Тому хочу сказати, що Боткінська лікарня – Така, в якій мені максимально комфортно», - зазначила вона.

Звернемо увагу, що самі кадри Лобода підписала так:»підбори, танці, інтенсивні навантаження, перевантаження".

Трохи пізніше, через кілька годин, Лобода показала ще одні кадри з лікарні. У них вона поспішила заспокоїти розхвилюваних фанатів.

Світлана Лобода
Світлана Лобода

"Так, мої хороші, все добре, сьогодні вже буду стрибати", - підкреслила вона.

До цього ми розповідали, що українська виконавиця Світлана Лобода вперше показала свою молодшу дочку Тільду, майже не приховуючи її обличчя

пост в Instagram Світлани Лободи
пост в Instagram Світлани Лободи

Так, Світлана нарешті задовольнила цікавість багато чисельної армії своїх шанувальників, багато з яких вважають, що батько дитини – соліст німецької рок-групи Rammstein Тілль Ліндеманн.

Шанувальники захоплено сприйняли новий знімок, залишивши безліч коментарів. Деякі з них стурбовані тим, що на ногах Тільди видно синці.