Гітарист рок-гурту "The Hardkiss" й коханий обранець виконавиці Юлії Саніної Валерій Бебко зізнався, чи ревнує дружину до її партнера по танцях Дмитра Жука.

Варто зазначити, що співачка та її партнер стали одними із фаворитів нового сезону "Танців з зірками". Кожного прямого ефіру пара отримує ледь не найвищі оцінки від суддів та безліч компліментів від своїх прихильників. Зокрема, дівчина постійно проводить увесь вільний час саме з Дмитром, оскільки добрий результат вимагає сумлінних та важких тренувань та репетицій.

В рамках інтерв’ю під час знімання проєкту “Життя відомих людей”, Валерій розповів, як шоу вплинуло на їх особисте життя та стосунки.

За словами обранця співачки, на превеликий жаль, він ревнує кохану до її партнера з танців, через їх інколи відверті танці. Втім, як люблячий чоловік, Вал завжди підтримує Юлю в її бажанні до самореалізації, та намагається допомогти їй. В кінці гітарист зізнався, що проєкт відіграє важливу роль у житті співачки, оскільки усі її виступи є проявом акторської майстерності.

Нагадаємо, що раніше портал "Українці" публікував зворушливу історію від фронтвумен гурту "The Hardkiss" Юлії Саніної, про те як вона свого часу ледь не пішла з шоу-бізнесу.