Українська співачка і телеведуча Оля Цибульська завела мережу надзвичайно еротичним роликом. Вона показала оголені принади та поцілувала своє відображення в дзеркалі.

Оля Цибульська поза сумнівами є однією з найвідвертіших артисток в українському шоу-бізнесі. Вона не соромиться оголюватися перед камерами, позувати на провокаційних знімках і відео. На особистій сторінці в інстаграмі співачка в черговий раз поширила відверте повідомлення.

Артистка оприлюднила еротичне відео, для якого вибрала спокусливе боді чорного кольору. Наряд мав відверте декольте і практично оголив пишні груди співачки. Оля позувала перед дзеркалом і пристрасно поцілувала своє зображення, чим неабияк розбурхала фантазію підписників та завела мережу.

Коротке волосся знаменитість вклала рівно, а на обличчя не накладала косметику. Вона наклала на відео пісню у своєму виконанні, а в публікації анонсувала вихід нового альбому, прем'єра якого відбудеться 13 листопада.

"Киця, я люблю тебе. Від сьогодні і до титрів. У дзеркалі - я. і в пісні нарешті я. Наш альбом 13 листопада", - написала під відео артистка.