Український співак і продюсер Потап (Олексій Потапенко) в ефірі авторської передачі, яка вийшла 14 жовтня на YouTube-каналі 2popodcast, заявив, що йому подобається, коли дружина Настя Каменських знімається в кадрі без одягу і розміщує ці фото в мережі.

Читайте нас у Google News!

"Мені подобається, що вона знімається. Мені часто ставлять питання: "ось вона гола там, як ти реагуєш? Вона на фотографії Гола!"Мені подобається, коли вона роздягається, коли всі дивляться. Це ж моя дружина?! Це моя дружина! Поки вона моя, мені це дуже подобається", - заявив Потап.

Його відповідь можна прослухати на 23-й хвилині відео.

Нагадаємо що раніше Олексій Потапенко (Потап) підірвав мережу танцями в стилі Maruv. На шоу "Маскарад" в рамках Ліпсі-батлу з дивовижною майстерністю спародіював відому співачку Maruv.

Так само читайте про те як Потап і Настя Каменських регулярно віддаються плотським утіхам прямо в салоні автобуса при всьому творчому колективі про абсурдну ситуацію читайте на порталі "Українці".

Крім того, напередодні Дня Вчителя 2020 Потап увійшов до добірку знаменитостей які до придбання популярності працювали вчителями.