Коронавірус в Україні не вщухає, хвороба все частіше почала атакувати молодих людей, які потрапляють в медустанови у важкому стані.

Київська міська клінічна лікарня №4, яка є опорним медзакладом першої хвилі для лікування хворих коронавірусом, заповнена на 95%. Реанімаційні відділення працюють в посиленому режимі.

З важкою формою COVID - 19 в медичний заклад надходить все більше людей молодого віку. 80% всіх пацієнтів потребують кисневої терапії

Про це заявила головлікар Київської міської клінічної лікарні №4 Тетяна Мостепан, повідомляє "Обозреватель".

Коронавірус
Коронавірус

За її словами, люди з сильним імунітетом зазвичай переносять коронавірус нормально, але ті, у кого є супутні захворювання - онкологія, проблеми з серцем, діабет, ожиріння, страждають від тяжкого перебігу хвороби.

"Останнім часом досить складно переносять хворобу і пацієнти молодшого віку. Хвороба омолодилася", - підкреслила Мостепан.

у госпіталях менше шансів заразитися коронавірусом, ніж в торгових центрах
у госпіталях менше шансів заразитися коронавірусом, ніж в торгових центрах

Лікар зазначила, що важкий перебіг хвороби у молодих може бути викликаний як станом здоров'я - наявністю хронічних захворювань, так і тим, що вони починають лікуватися вдома, не звертаючись до лікаря, а самостійно приймаючи ліки.

Водночас вона підкреслила, що багато молодих людей хворіють на коронавірус, навіть не знаючи про це, завдяки сильній імунній системі.