Нові часи - нові злочини. У дружини Сергія Бабкіна шахрайським чином вкрали сторінку в Інстаграмі з майже 200 тисячами передплатників.

Зі сльозами на очах жінка звернулася до передплатників чоловіка - може хтось, знає спосіб, як повернути собі розкручену сторінку?

За станом Сніжани видно, що вона дійсно дуже засмучена, багато коментаторів пишуть – спочатку подумали, що сталося щось непоправне. Потім з'явилося здивування - як можна так вбиватися через сторінки в Інтернеті.

Жінка пояснила - вона багато сил і часу вклала в розкрутку цієї сторінки та під час карантину це було практично єдине джерело її доходу. Всі концерти чоловіка, у якого вона працює концертним директором, скасовані. А в сім'ї троє дітей. Крім того, на сторінці є фото сім'ї й мало кому хочеться, щоб вони потрапили в чужі руки.

Сторінку вкрали перед анонсованим на 16 жовтня марафоном про відносини. У ньому дружина і мама трьох дітей хотіла поділитися секретом щасливого сімейного життя.

Анонсований Марафон
Анонсований Марафон

Співачка Джамала підтримала Сніжану:

Коментар Джамали
Коментар Джамали

Під постом - більше тисячі коментарів, думки розділилися. Є і прикладні поради, як звернутися в службу підтримки та довести факт крадіжки.

Коментарі до відео Сніжани
Коментарі до відео Сніжани

У своєму відеозверненні Сніжана розповіла, як все сталося: