13 жовтня, весь світ відзначав День свободи грудей, коли мільйони мешканок планети відмовляються від білизни, а найсміливіші - від будь-якого верхнього одягу. Більшість людей вважає, що до цього свята причетні феміністки, проте для лікарів це зайвий привід нагадати жінкам про їхнє здоров'я.

Ведуча "Нового каналу" Олена-Христина вирішила підтримати ініціативу, вельми сміливим чином. Так, у своєму Instagram героїня статті опублікувала несподіване фото, на якому оголила свої пружні форми прямо перед незнайомим чоловіком.

Скріншот з Instagram Олени-Христини Лебідь
Скріншот з Instagram Олени-Христини Лебідь

Варто відзначити, що це накладний бюст, причому у нього навіть є ім'я:

"Не вірю, Христина таке ні за що б не зробила", "Ізольда чудово виглядає!", "Я подумала, Це ваша, але потім згадала, що у вас вона не така велика. Ні на що не натякаю", "Свободу грудей!", "А ви як завжди на позитиві!".

Коментарі користувачів Instagram
Коментарі користувачів Instagram

Відзначимо, цей силіконовий бюст використовувався під час зйомок шоу «Аферисти в мережах», в якому розкриваються явні та неявні способи інтернет-шахрайства. Олена-Христина не тільки розігрує з себе жертву, але іноді й сама стає ошуканкою, щоб глядачі були пильні та не траплялися на найрізноманітніші розводи.