Про кішок розповідають багато цікавих історій. Серед найпопулярніших є історії про те, що тварини мають унікальні здібності, а так само допомагають впоратися з будь-яким недугою.

Передчуття природних катаклізмів

Кішки відчувають те, що не може відчути людина, наприклад - коливання земної кори. Якщо коти відчують небезпеку, вони відразу попередять свого господаря незвичайною поведінкою. Вони можуть голосно нявкати, поводитися неспокійно і шкребти двері. За звичками кішок можна передбачати погоду. Коли кішка згортається в клубок, то незабаром буде гроза, так само саме вони поводяться, коли знижується тиск.

Грабіжник

Сторонніх людей кішки розпізнають по кроках, запаху і рухам, які відрізняються від хазяйських. Кішка відчує, якщо вночі залізуть грабіжники, вона зробить все, щоб розбудити господаря.

Комфорт

Коли кішкам комфортно і добре, вони будуть муркотіти і бурчати. Іноді такі звуки вони видають, коли їм самотньо або боляче.

Унікальні здібності кішок про які мало хто знає
Унікальні здібності кішок про які мало хто знає

Хвороба

Кішки можуть знімати багато хвороб, головне вірити в це. Якщо людина не вірить в це, то нічого у нього не пройде.

Хороші люди

Кішки люблять лащитися з гостями зовсім не тому, що відчувають позитивну енергію, а тому, що хочуть, щоб їх погладили та зняли напругу. Якщо кішці комфортно, то вона залізе на руки й дасть себе погладити.

Дорога додому

Кішки набагато частіше ніж собаки знаходять дорогу додому, попри те, як би далеко від будинку вони не знаходилися.

Унікальні здібності кішок про які мало хто знає
Унікальні здібності кішок про які мало хто знає

Поступливість

Після кастрації характер вусатих змінюється, як в хорошу, так і в погану сторону. Все це пов'язано з гормональним фоном. Коти після даної процедури стають поступливими, а кішки - агресивними.

Падати на лапи

Якщо кішки падають з висоти, то вони завжди приземляються на лапи. При сильному ударі у них травмуються передні лапи, оскільки вони спершу на них приземляються, а потім перекочуються на задні.

Мстивість

Кішки гадять в капці зовсім не через помсту, таким чином вони залишають свій запах. Коти мітять в капці господаря, показуючи йому, що це його територія.

Не вмирають вдома

Коти не люблять вмирати вдома, щоб не залучити падальників. Саме тому вони намагаються піти з дому куди-небудь якомога далі, щоб відвести від житла небезпеку.