Користувач сайту Reddit захотіла оригінально повідомити, що вона виходить заміж. Дівчина поклала на мордочку свого пса каблучку для заручин, щоб зробити красиве фото. Але здійснити задумане їй не вдалося.

Весь процес дівчина зняла на телефон і поділитися роликом з іншими реддіторами. Спочатку вихованець покірно виконував команди господині, але коли за кадром пролунав чоловічий голос, песик з'їв колечко. "Хіба щось може піти не так, якщо я фарбуюся своїм колечком?",- написала користувач з ніком DanyHeatley50in07.

Дівчина не очікувала такого повороту подій і тому швидко забула про красиву фотографію. Ролик потішив користувачів сайту, і вони почали залишати жартівливі коментарі.

"Може, твій хлопець передумав і спеціально дав псу команду з'їсти кільце?", "Не переживай, ти розлучилася з ним ненадовго!", "Блін, ну це правда смішно! Сподіваюся, твій пес в порядку!", - пишуть реддиторы.

Раніше портал "Українці" публікував курйозну історію з папугами Жако, яких відправили до зоопарку через вживання ненормативної лексики. Для співробітників зоопарку така ситуація була не в новинку, проте вони допустили помилку помістивши папуг в одне приміщення де вони неабияк поповнили словникові запаси один одного.