Цієї весни група оголосила про розпад, але фінальний концерт все ніяк не могла провести через коронавірус і масове скасування заходів. Зараз вони вже планують захід на кінець жовтня, але він теж може зірватися. Однак Позитив і Надя вірять - їх сольна кар'єра далі - новий виток у житті, і можливість розвиватися. Оскільки в дуеті вони вже досягли максимальних вершин.

Красуня і худенька Дорофєєва поділилася планами на майбутнє - життя після розпаду групи все-таки існує.

"Коли ти йдеш у щось нове, концерти починаються не відразу. Завжди все нове непросто запускається, навіть якщо у тебе є аудиторія і багато передплатників в інстаграмі, Я розумію, що це все неважливо. Я зроблю все, для того, щоб те, чим я буду далі займатися, мало успіх. Я буду з ранку до ночі рити й рити, намагатися. Я зараз багато пишу пісні, виявилося, що у мене до цього серйозні схильності і я прям тягнуся", - відверто Надія.

Надя Дорофєєва
Надя Дорофєєва

Вона зізнається, що такий крок (відмовитися від групи та почати все з чистого аркуша) дався їй дуже непросто. Але це можливість реалізувати себе якось по-іншому. І Дорофєєва впевнена - можливість не можна упустити, у неї зараз є всі можливості для розвитку. Чим займатиметься Льоша - поки невідомо. Але, імовірно, він продовжить свою діяльність у складі творчої студії "MOZGI".