Українська актриса, зірка "Вечірнього кварталу" і "жіночого кварталу" Олена Кравець зі студентської лави брала участь у місцевому КВК, а незабаром стає однією з лідерів у колективі. Кравець у 2002 році вийшла заміж за Сергія Кравець, пара виховує трьох дітей: 17-річну Машу і чотирирічних Ваню і Катю.

43-річна Олена Кравець активний користувач соцмереж, часто ділиться подробицями свого життя. Так, деякий час тому вона поділилася новим знімком, більш того, вона заінтригувала своїх шанувальників. Актриса постала в стильному "цибулі", одягнувшись в чорне пальто, трендовий капелюх доповнила образ.

"І одного разу ти розумієш: так як раніше вже не буде...". Скоро поділюся з вами дечим. Поки ще трохи хвилююся...",- написала в описі до фото Олена Кравець.

Інтернет-користувачі захопилися новим образом: "така фотографія атмосферна, дуже подобається! Ви шалено красива", "яке прекрасне фото", "Ох, Олена! Ох!♥", "Найкрасивіша, як і завжди", "яке гарне фото", "Оленка з кожним роком нашого життя не буде як раніше".

Однак деякі відзначили, що актриса порадує своїх шанувальників новиною про нову вагітність. Як зазначається, нещодавно вона опублікувала відео бекстейджу ніжного фотосету в околицях Куяльника.