Лідер гурту "Руки Вверх!" зізнався, що початок відносин з дружиною видався непростим. Сергій Жуков заявив, що кохана не хотіла знайомити його з батьками.

Співак одружений на Регіні Бурд з 2007 року, їх роман триває вже більше 14 років. Сергій Жуков створив міцну сім'ю і щасливий у шлюбі. Однак домагатися обраниці йому довелося не без зусиль: весь час знаходилися перешкоди.

Зірка "Руки Вгору" Сергій Жуков
Зірка "Руки Вгору" Сергій Жуков

Дівчина була в музичній групі "Сливки", тому, як і Сергій, постійно гастролювала. Через активні роз'їзди цукерково-букетний період їх відносин надовго затягнувся.

Друзі відмовляли Жукова пов'язувати долю з Бурд. Вони були впевнені, що зі співачкою складно ужитися. Подруги Регіни теж застерігали дівчину від союзу з артистом, натякаючи на те, що Сергій їй не пара.

Обставини ускладнювало те, що кохана співака боялася представити обранця батькам.

"Я чотири місяці не міг наблизитися до її квартири, коли її проводжав. Вона говорила:"Ні-ні-ні, не підходь". Знаєте чому? Тато побачить у вікно." , - оголосив Сергій.

Зірка "Руки Вгору" Сергій Жуков
Зірка "Руки Вгору" Сергій Жуков

Батькові Регіни Бурд в той час було більше 70 років, він був арбітром, суддею міжнародної категорії у футболі, який спілкувався з чемпіонами світу.

На щастя, співак зустрівся з літнім родичем коханої і відмінно порозумівся з ним. Батьки дівчини були не проти весілля дочки з артистом і все закінчилося добре. Зараз Регіна Бурд і Сергій Жуков виховують трьох дітей.