Серіал "Свати", останню сьому частину якого з шаленим нетерпінням чекають фанати, незабаром може нарешті з'явитися на екранах телеглядачів. Зйомки ситкому про веселі пригоди великої родини постійно переносяться з різних причин. Однак деякі деталі все ж просочуються, попри сувору заборону розголошення подробиць сюжету останньої частини серіалу.

Кадри з серіалу "Свати"
Кадри з серіалу "Свати"

Фанати нарахували 47 саундтреків, які прозвучали в ситкомі. За повідомленнями російських ЗМІ, всі ці пісні виконали самі актори.

Також з'явилися цікаві подробиці того, як знімали серії з Філіпом Кіркоровим. Актори зізналися, що Бедросович вміє смішити народ, і на майданчику всі падали від сміху коли грали разом з Кіркоровим. Епізод знімали в Криму, і спеціально для знімальної групи був даний допуск у винні підвали, куди нікому немає ходу.

Також спливло трохи подробиць про те, що під час зйомок у Криму актори працювали по 12-14 годин, і на морі так і не встигли сходити. Олександр Васильєв скаржився, що зміг побувати на морі один тільки раз, а Тетяна Кравченко, вирвавшись на ринок обурилася завищеними цінами. Частково серіал знімали в Туреччині.

Кадри з серіалу " Свати"
Кадри з серіалу " Свати"

Крім того, Анна Кошмал зізналася, що на гітарі навчилася грати тільки на знімальному майданчику. А Тетяна Кравченко так і не навчилася водити автомобіль. Її в епізодах де Валюха за кермом зіграла дублер.