Зовнішність 35-річної співачки Тіни Кароль під час останнього ефіру шоу "Танці з зірками" стала гарячою темою для обговорень.

На фан-акаунтах артистки в Instagram з'явилися свіжі фото, на яких Тіна постала за лаштунками танцювального проєкту в закритій облягаючій сукні соковитого червоного відтінку.

З зачіскою з ефектом мокрого волосся і яскравим макіяжем в рожевих тонах, на одних кадрах Кароль посміхалася в камеру, тримаючи мікрофон. На інших позувала поруч з ведучим Юрієм Горбуновим, театрально роблячи губи "качечкою".

"♥️Як вам сьогоднішній образ Тіночки?♥ ️ ",- підписано фото.

Фото Тіни Кароль в Instagram
Фото Тіни Кароль в Instagram

Користувачі не змусили себе довго чекати зі своєю думкою. У коментарях пишуть, що у Тіни - опухле обличчя і погладшав в цілому вид - з різними версіями, чому так. Деякі припускають, що, можливо, артистка вагітна.

"На себе не схожа", "її ніби оси покусали", "на цей раз двійник прийшов)", "як ніби спала і через 10 хв прийшла вести ефір", "хто це?", "Що у неї з очима???", "Їй що хтось в око дав", "Супер! Наша Зірочка❤️", "Старше стала на 10 років", "схожа на працівницю Рагсу", "вона не вагітна випадково?", "Тиночку щось розносить, може і справді вагітна. І навіть не віриться, що Тіна одягла таке закрите плаття, прям нудьга", "якась запухла".