Ведуча програми" Зірковий шлях "на каналі" Україна " Альона Вінницька відверто розповіла про захворювання, з яким вона народилася і боролася протягом декількох років.

Читайте нас у Google News!

Майже все її дитинство, згадує артистка, проходило за маршрутом"лікарня-санаторій". Адже Олена народилася зі складною хворобою.

"Я була в дитинстві дуже болючою дитиною. Народилася вже з хворобою, мама навіть народжувала в інфекційному відділенні, її відразу ізолювали, і перші півтора місяці я була взагалі без мами. Є така хвороба-стафілокок. Вона не дуже хороша, можна сказати-страшна, навіть смертельна в деяких випадках", – зізналася Олена.

Альона Вінницька
Альона Вінницька

Важко хворіла Олена протягом трьох перших років життя. Але і після лікування хвороба нагадувала про себе безліччю ускладнень.

"Такий хворобливий стан тривав десь до закінчення школи, до 11 класу. Звичайно, все менше і менше, але все одно у мене при регулярних оглядах щось знаходили. Тому мене відправляли в санаторій", – розповіла артистка в ефірі каналу "Україна".

Часті маніпуляції навіть стали причиною фобії у Олени на людей в білих халатах.

"У дитячому садку був такий випадок, що мені приводили медсестру з медпункту, вона змушувала мене щось з'їсти, коли я не хотіла. Я так боялася, що мене зараз кудись відведуть до цих людей в білих халатах, що швидко все з'їдала",-поділилася телезірка.

Та попри все, Вінницька навіть рада, що своє дитинство провела у лікарнях. Каже, завдяки процедурам, які тоді пережила, зараз хворіє не часто. А до медиків ставиться з повагою і вдячністю.