Телеведучому Андрію Малахову вдалося поспілкуватися з актрисою Анастасією Заворотнюк. Зірка серіалу "Моя прекрасна няня" сама зв'язалася з шоуменом.

Про телефонний дзвінок Заворотнюк Малахов розповів ефірі власного шоу " Привіт, Андрію!"на телеканалі "Росія 1". Випуск був присвячений дню народження вокаліста Миколи Баскова.

Як повідомив шоумен, зірка серіалу "Моя прекрасна няня" хотіла зв'язатися зі студією, щоб привітати Баскова. Микола, у свою чергу, сказав, що новини про хворобу Анастасії стали для нього великим ударом. Вокаліст розуміє артистку як ніхто.

Анастасія Заворотнюк
Анастасія Заворотнюк

Заява Андрія Малахова про бесіду з Анастасією Заворотнюк привернула увагу інтернет-користувачів. Народ не розуміє, навіщо зірці серіалу "Моя прекрасна няня" знадобилося дзвонити телеведучому. Артистка могла привітати Баскова особисто, без посередника в особі шоумена. З'явилася версія, що Анастасія має корисливий мотив – хоче використовувати Андрія, щоб нагадати про себе аудиторії і заробити.

"Скільки обійшовся каналу Настин дзвіночок? (тут і далі орфографія і пунктуація авторів збережені. – Прима. ред.)", " хотіла б привітати Баскова, подзвонила б йому особисто! До чого посередники в особі Малахова-ефіру-телебачення? Або у зірок вже не виходить спілкуватися по-людськи, обов'язково потрібні свідки в особі телеглядачів?", Оклемалась? Тепер гроші буде заробляти", " у сімейки вранюков закінчилися грошики?"- міркували мешканці мережі.

Шанувальники Заворотнюк відзначали, що тій варто триматися подалі від Малахова. Шоумен обожнює копатися в брудній білизні знаменитостей і вивалювати смачні подробиці їхнього особистого життя на глядачів.

"Настенька подзвонила Малахову? Господи і якщо це так, навіщо вона це зробила? Тепер не дасть цій родині спокою. Я сподіваюся що вона одумається і почне одужувати тихо. Родині бажаю тільки здоров'я і нехай все буде добре. Настя одужуй!!!!"- зазначив фанат зірки серіалу "Моя прекрасна няня".

Втім, були і ті, хто вирішив, що Малахов, говорячи про дзвінок Заворотнюк, просто бреше. "Все може бути😌, так вона хотіла або подзвонила? Або знову Малаховський марення тупого... Залишили б уже в спокої людини..."- зазначив коментатор.

Нагадаємо, за чутками у зірки серіалу "Моя прекрасна няня" Анастасії Заворотнюк рак мозку. Ця інформація стала загальновідомою в жовтні 2019 року. Близькі артистки плітки про хворобу не коментують. Саму Заворотнюк довгий час ніхто не бачив.