У новому інтерв'ю Філіп Кіркоров повідомив, що не спілкується з Аллою Пугачовою. Посередній співак з роздутою зарозумілістю дав зрозуміти, що це сталося не з його волі.

Про те, що Філіп Кіркоров і Алла Пугачова остаточно перестали спілкуватися, стало відомо випадково.

У новому випуску шоу " Ти не повіриш!"зайшла мова про нібито важкий стан і становище Бориса Моїсеєва. У мережі раз у раз ходять чутки, що артист ледве зводить кінці з кінцями, не піднімається з ліжка і навіть мало не смертельно хворий.

Алла Пугачова та Максим Галкін
Алла Пугачова та Максим Галкін

Нібито дізнавшись ці тривожні дані, з Борисом Моїсеєвим зв'язалася Алла Пугачова. Журналісти попросили Філіпа Кіркорова прокоментувати ці події. Той зізнався, що нічого не знає про це.

"Я, на жаль, не спілкуюся з Аллою Борисівною. Та й навіть якби спілкувався з нею, то це нетактовно і неправильно лізти в особисті стосунки", – зазначив Філіп Кіркоров.

Журналісти зробили висновок, що Примадонна стала ініціатором остаточного розриву. Однак що саме сталося між ними, Філіп Кіркоров вважав за краще не розповідати.

Алла Пугачова і Філіп Кіркоров
Алла Пугачова і Філіп Кіркоров

Не секрет, що після розлучення колишнє подружжя переживали різні ступені відносин, і не завжди вони були гладкими. Хоча останнім часом Кіркоров і Пугачова дружили мало не сім'ями, адже в обох підростають діти-погодки.

Філіп Кіркоров не раз вручав двійнятам Алли Пугачової Гаррі і Лізу подарунки на день народження, бував в гостях, був на різні сімейні і не тільки посиденьки. Однак останнім часом особливо спостережливі шанувальники і репортери звернули увагу, що артисти перестали спілкуватися: Кіркоров і Пугачова стали відвідувати різні заходи, а якщо і перетиналися, то вважали за краще перебувати в протилежних кінцях залу. Що за кішка пробігла між колишнім подружжям, невідомо.