У популярного українського коміка Євгена Кошового поповнення в родині. Такою радісною новиною актор і художній керівник Студії" Квартал 95 " поділився в Instagram.

З огляду на популярність героя статті, він намагається час від часу радувати шанувальників новими фото і відео в соціальних мережах.

Для майже півтора мільйона його підписників кожна публікація в радість, про що говорять безліч їх коментарів і відміток "подобається".

На цей раз в Insta-Stories Євгенія з'явилися щасливі кадри сімейства разом з цуценям породи чихуахуа, якого назвали Чилі. Спочатку ролик опублікувала дружина Кошового Ксенія, після чого комік зробив його репост з жартівливим підписом:

"Вовкодава купили дівчатка, поки тато був на роботі"

Сторі Євгена Кошового
Сторі Євгена Кошового

Судячи з усього, у виборі малюка також брала участь молодша дочка пари Серафима. Не виключено, що саме вона і була ініціатором завести вихованця, адже дуже багато дітей мріють про хвостатого друга.

Варто відзначити, що попри свої крихітні розміри, представники цієї породи дуже активні, яскраві та допитливі, так що не помітити присутність чихуахуа в будинку неможливо. Вони дуже доброзичливі та відкриті в спілкуванні з членами своєї сім'ї, чого не скажеш про незнайомців. Втім, ця риса властива багатьом іншим собакам.

Молодша дочка Кошового з новим вихованцем
Молодша дочка Кошового з новим вихованцем

Оскільки пост з Чилі Кошовий опублікував в Insta-Stories, Шанувальники не можуть його прокоментувати. Проте можна припустити, що при першій же можливості їх з дружиною привітають з поповненням, адже тепер зоряне сімейство стало більше.