Володимир Остапчук днями зіграв весілля зі своєю коханою Христиною, а зараз подружжя відпочиває в Туреччині у весільній подорожі.

Ведучий тримає шанувальників в курсі всього, що відбувається у нього в житті, і показує у своєму Instagram буквально кожен крок, від планування вже минулого весілля до більш земних речей, смачних страв в ресторані й видів з готелю. А ще - з радістю відповідає навіть на Відверті запитання фоловерів.

Так, у своїх сторіс Володимир запропонував запитати у нього щось - і тут же отримав питання "дружина вагітна?". Остапчук тут же віджартувався, показавши дружину біля басейну з напоєм в руках.

Сторіс Володимира Остапчука
Сторіс Володимира Остапчука

Сторіс Володимира Остапчука
Сторіс Володимира Остапчука

"Так, на 12 місяці, малюк дуже любить апероль", - прокоментував ведучий знімок. Також Володимир розповів шанувальникам, що не забуває і про дітей від попереднього шлюбу. На питання, чому діти не з ними, ведучий запевнив, що вже подбав про їх відпочинок, в тому числі фінансово.

Нагадаємо раніше портал "Українці" публікував новий несподіваний образ телеведучої Надії Матвєєвої. Зріла телеведуча вирішила перетворитися в привабливу спокусницю.