Відомій радянській актрисі Лії Ахеджаковій, яка запам'яталася мільйонам по кінострічці "Службовий роман", цього року виповнилося 82 роки. Однак всім своїм виглядом актриса показує, що вік - це тільки цифри в паспорті.

Лія Ахеджакова у фільмі " Службовий роман"
Лія Ахеджакова у фільмі " Службовий роман"

Як пишуть росЗМІ, Лія Ахеджакова з малих років росла у творчому середовищі, тому не дивно, що надалі вона вибрала для себе акторську професію. Адже її батько був режисером, а мама - актрисою. Спочатку вона вступила до інституту на факультет кольорових металів, проте незабаром відчула в собі поклик крові та вступила в ГІТІС.

Її акторська кар'єра склалася досить успішно. Актриса запам'яталася тисячам телеглядачів зігравши безліч головних і другорядних ролей.

Одна з найбільш яскравих ролей Ахеджакової - роль секретарки Верочки з "службового роману", яка показує чоботи своїй начальниці.

Лія Ахеджакова у фільмі " Службовий роман"
Лія Ахеджакова у фільмі " Службовий роман"

В особистому житті у Ахеджакової були як злети, так і падіння. Вперше вона вийшла заміж за свого колегу актора Валерія Носика. Однак їх шлюб виявився недовгим. Ні Ахеджакова, ні Носик причину розставання не коментують.

Другий шлюб актриси з художником Борисом Кочейшвілі також закінчився розлученням. Як зазначається, розлучення відбулося через те, що після того, як Койчешвілі припинивши жити на кошти дружини почав заробляти солідні гроші, він почав прагне до лідерства в сім'ї.

Після двох невдалих шлюбів Ахеджакова вийшла заміж втретє у 2001 році, проте не стала афішувати цю подію всіляко приховуючи своє особисте життя. Однак як стало відомо чоловіком актриси став столичний фотограф Володимир Персіянов. Він молодший за актрису на двадцять років, проте це не завадило парі зберегти свої міцні стосунки й донині.

Лія Ахеджакова з чоловіком
Лія Ахеджакова з чоловіком