У Олега Винника, який здивував несподіваним образом, повідомили сумну новину. Через карантин артист змушений переносити концерти.

Олег Винник і Настя Каменських
Олег Винник і Настя Каменських

25 жовтня співак не зможе виступити в Полтаві, яка опинилася в «червоній зоні». Винник повідомив, що виступ переноситься на 29 травня 2021 року, всі придбані квитки залишаються дійсними.

"Дуже хочу зустрітися з вами! Якщо епідеміологічна ситуація дозволить, ми проведемо концерт раніше. Всі зміни в графіках з'являються на моїх офіційних сторінках", - пише Олег Винник в Instagram.

Олег Винник
Олег Винник

Водночас Оля Полякова виступає проти карантинних обмежень на концертну діяльність. Її виступ у Харкові викликав хвилю обурення. Співачка пригрозила критикам блокуванням в мережі і закликала шанувальників прийти на її концерт в Києві в Палаці спорту.

Раніше українці писали, що минулої неділі відбувся шостий прямий ефір проекту «Танці з зірками-4», під час якого дискваліфікували пару Олега Винника і Олени Шоптенко.

Так, учасники нещодавно підхопили коронавірус і другий ефір поспіль не змогли вийти на паркет. Більш того, через погане самопочуття пара навіть не в силах була записати танець на відео.

Олег Винник і Настя Каменських
Олег Винник і Настя Каменських

В ефірі шоу Винник поділився, що цілком згоден з правилами "Танців". Згодом артист прокоментував виліт і на своїй сторінці в Instagram.

друзі, колеги, дорогі мої глядачі і слухачі, ще раз дякую всім Вам за підтримку і побажання швидше одужувати. Мені вже значно краще, продовжую лікуватися. Прикро залишати паркет через хворобу, проте це життя. Алена, Тримайся, ми все подолаємо написав співак

Зі свого боку, Шоптенко була небагатослівною і в своєму фотоблозі залишила тільки два слова: «на жаль».

Олег Винник і Настя Каменських
Олег Винник і Настя Каменських

У коментарях користувачі підтримали пару і зізналися, що сподіваються на те, що учасників повернуть на паркет.