Дочка Віталіни Ющенко, 19-річна Домініка, заявила про себе як про співачку і актрису. Таку інформацію вона опублікувала в профілі свого Instagram.

Судячи з викладених фото, дівчина з теплотою згадує про своє дитинство і пишається знайомством зі знаменитостями на кшталт Кузьми Скрябіна.

Дочка Віталіни Ющенко, Домініка
Дочка Віталіни Ющенко, Домініка

Дочка Віталіни Ющенко, Домініка
Дочка Віталіни Ющенко, Домініка

Також вона показала, як відпочивала в Туреччині в жовтні 2020 року.

"Релакс і натхнення", - підписала вона короткі ролики, зроблені в готельному номері.

Нагадаємо, сім'я Віктора Ющенка в 2009 році стала об'єктом пересудів — з'явилися чутки про те, що дружина президента нібито вивозила в Канаду Антикваріат з України. В СБУ цю інформацію спростували.

Глава СБУ впевнений, що у зв'язку з президентськими виборами подібного роду наклепу з'явиться ще більше

Керівник Служби безпеки України спростовує повідомлення деяких ЗМІ про те, що дружина Президента Катерина Ющенко нібито керувала відправкою з Житомирського аеродрому в Канаду декількох літаків з антикваріатом. Мовляв, саме в цю країну збирається відправитися на постійне місце проживання сім'я Віктора Ющенка після президентських виборів.

"По суті і по факту це чиста брехня. Більш того, цю брехню поширює людина, яка не знає митного законодавства», — сказав глава СБУ Валентин Наливайченко, коментуючи інформацію в ЗМІ.

«З будь-якого аеропорту вивезти цінності або інший вантаж, тим більше в Канаду, де ще гірше еміграційна система, неможливо. Поїдьте і на власні очі подивіться, чи можна в цю країну прилетіти з Житомира без візи і супровідних документів на митницю», — заявив глава СБУ. "Подивіться на митну декларацію, яка надається канадською службою еміграції ... Вам треба буде мінімум на 20 питань відповісти, причому досить заплутаних», — зазначив глава силового відомства.

Втім, він не виключив, що це не остання наклепницька інформація, озвучена у зв'язку з президентською виборчою кампанією. "Вся ця брехня тільки починається", - упевнений Валентин Наливайченко.