Невістка Оксани Марченко Катерина, яка відразу ж стала називати її мамою, виклала в Instagram ролик з освідченням у коханні чоловікові Богдану. У кадрі вона позує в легкому плащі і стильній сукні під пісню ARTIK & ASTI «все мимо».

«Я с первой встречи сразу поняла:

Что мы с тобою совсем не случайные

Ты снова спросишь, как мои дела,

А ты мне нужен просто чрезвычайно,

Мы с тобой вечно знакомы будто.

24 на 7 нам так круто,

Сердце бьется, бьется, бьется сильно

От каждого смайла на мой мобильный.

Парни, оставьте меня в покое

Я не знакомлюсь, меня им кроет,

Лишь по рекламе в директ и ВК

Я все решила наверняка

Все мимо,

Я никогда еще так сильно не любила!».

Оригінальний ролик:

Як писали Українці раніше, невістка телеведучої Оксани Марченко і політика Віктора Медведчука Катерина, на весіллі якої «засвітився» Олег Винник, показала в соцмережах, як вона виглядає без макіяжу і при повному «параді».

весілля пасинка Медведчука
весілля пасинка Медведчука

Фото "до" і "після" вона показала в сторіз в Instagram.

Катерина, що стала дружиною пасинка Медведчука Богдана, - модель і блогер. У сторіз вона також виклала кілька коротких відео з церемонії одруження. На першому Богдан і Катерина, на якій було шикарне плаття і довга фата, йдуть до сцени.

На другому-пара стоїть на сцені. На цих кадрах можна помітити Оксану Марченко і Віктора Медведчука, що сидять в перших рядах і аплодують.

дружина пасинка Медведчука
дружина пасинка Медведчука

До речі, Оксана Марченко відразу ж після того, як стала свекрухою, завоювала любов своєї невістки. Так, Катерина у віршах подякувала їй за виховання сина і назвала другою мамою.