У російського репера Басти помер батько. Про це музикант повідомив у своєму Instagram.

"Помер мій батько... Ти залишишся в моєму серці і в моїх спогадах справжнім російським офіцером, цілеспрямованим, самовідданим, що мріяв змінити світ, щирим ідеалістом, який вірить у справедливість і в людяність... спочив з миром Батя... Вакуленко Михайло Володимирович-1959−2020», — написав Василь Вакуленко (Баста).

Також він розмістив фото батька в офіцерській формі.

батько репера Басти
батько репера Басти

Раніше Міністерство культури та інформаційної політики України, за поданням СБУ, виключило Василя Вакуленка з «чорного» списку". Заборона була введена через незаконне відвідування репером анексованого Росією Криму. При цьому в Києві скасували концерт Басти, який повинен був відбутися в клубі Stereo Plaza.

За поданням Служби безпеки України Міністерство культури та інформаційної політики виключило з «чорного» списку російського репера Василя Вакуленка (Басту).

Так, у МКІП повідомили, що 31 Серпня до Міністерства надійшов лист Служби безпеки України про зняття заборони в'їзду на територію України та виключення з Переліку осіб, що становлять загрозу національній безпеці, громадянина РФ Василя Вакуленка.

Баста
Баста

"За поданням СБУ відповідним наказом МКІП від 16 вересня Василь Вакуленко був виключений зі списку», — додали в Міністерстві.

Нагадаємо, що Басті заборонили в'їзд в Україну в 2017 році, після того, як він незаконно відвідував анексований Росією Крим.