Переможниця шоу "Хочу V ВІА-Гру" Міша Романа після спільних фото з Максом Барських і дитиною спровокувала чутки про романтичні стосунки з популярним артистом.

У програмі "ЖВЛ" співачка розповіла, ким Макс Барських їй доводиться насправді.

За словами колишньої солістки поп-групи "ВІА Гра", з Барських у них дійсно була любов. Однак це було ще за часів навчання в цирковому училищі. Пара разом винаймала квартиру. Тоді у сусідів по квартирі зав'язалися романтичні стосунки, однак, коли пристрасть згасла, Романова і Барських стали друзями.

"Далі Це була міцна дружба, зараз це вже більше робочі відносини", - розповідає вона.

Дитині Міші Романової співак Макс Барських доводиться хрещеним. У 2018 році вона народила сина Мартіна. Ім'я батька дитини співачка приховує, але підкреслює, що чоловік після їх розставання перестав спілкуватися з сином.

Макс Барських і Міша Романова з сином
Макс Барських і Міша Романова з сином

Нагадаємо раніше портал "Українці" розповідав як Фагот з ТНМК зізнався що йому довелося стати батьком чужої дитини. Одного разу вокаліст групи ТНМК Олег "Фагот" Михайлюта на прохання колишньої дружини Аліни став батьком нерідного йому дитини. Музикант приховував це від друзів і навіть близьких. Втім, як і той факт, що пізніше йому довелося від цієї ж дитини офіційно відмовитися.